RC1608J303CS
MFR.Part #
RC1608J303CS
JLCPCB Part #
C4202816
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS