RC0402F1R13CS
MFR.Part #
RC0402F1R13CS
JLCPCB Part #
C17606806
Description
-55℃~+125℃ 1.13Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS