RUT3216FR100CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUT3216FR100CS
JLCPCB Part #
C4060131
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS