RC1005F272CS
MFR.Part #
RC1005F272CS
JLCPCB Part #
C3945438
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS