RC0603J332CS
MFR.Part #
RC0603J332CS
JLCPCB Part #
C4142846
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS