RC1608J561CS
MFR.Part #
RC1608J561CS
JLCPCB Part #
C4196535
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS