RM02F63R4CT
MFR.Part #
RM02F63R4CT
JLCPCB Part #
C4150497
Description
-55℃~+125℃ 50mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS