WB0805T3N3SG
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
WB0805T3N3SG
JLCPCB Part #
C3223879
Package
0805
Description
3.3nH 600mA 80mΩ ±2% 0805 Power Inductors ROHS