RM02F2401CT
MFR.Part #
RM02F2401CT
JLCPCB Part #
C4205777
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS