C82332J3FE1R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82332J3FE1R8LC
JLCPCB Part #
C466179
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3nF 3kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS