B32653A6105K000
MFR.Part #
B32653A6105K000
JLCPCB Part #
C6748571
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1uF 250V、630V ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS