C82103J2JD1RLC
MFR.Part #
C82103J2JD1RLC
JLCPCB Part #
C466131
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS