BFC238332104
MFR.Part #
BFC238332104
JLCPCB Part #
C3794596
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 350V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS