C82223J3DE3R8LC
MFR.Part #
C82223J3DE3R8LC
JLCPCB Part #
C466166
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 2kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS