MPP155J2G2410168LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP155J2G2410168LC
JLCPCB Part #
C93264
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5uF 400V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS