MP2205K27F1X8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MP2205K27F1X8LC
JLCPCB Part #
C135758
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
275V 2uF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS