PPS222KA130813LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
PPS222KA130813LC
JLCPCB Part #
C109938
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 1kV 2.2nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS