RC1608F71R5CS
MFR.Part #
RC1608F71R5CS
JLCPCB Part #
C4083335
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS