RC1005F1472CS
MFR.Part #
RC1005F1472CS
JLCPCB Part #
C17443702
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS