TNPU06031K58BZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K58BZEN00
JLCPCB Part #
C4084099
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS