RC1005F4224CS
MFR.Part #
RC1005F4224CS
JLCPCB Part #
C4303931
Description
-55℃~+155℃ 4.22MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS