RC2012F28R0CS
MFR.Part #
RC2012F28R0CS
JLCPCB Part #
C4079015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS