RCS1005F8062CS
MFR.Part #
RCS1005F8062CS
JLCPCB Part #
C17395875
Description
-55℃~+155℃ 63mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS