RC0603F1581CS
MFR.Part #
RC0603F1581CS
JLCPCB Part #
C17586917
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS