RC1608F14R3CS
MFR.Part #
RC1608F14R3CS
JLCPCB Part #
C4168411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS