RC1005F78R7CS
MFR.Part #
RC1005F78R7CS
JLCPCB Part #
C4073891
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS