RC1005F7R87CS
MFR.Part #
RC1005F7R87CS
JLCPCB Part #
C4347073
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS