RC1005F28R7CS
MFR.Part #
RC1005F28R7CS
JLCPCB Part #
C4019338
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS