RCS1005J241CS
- MFR.Part #
- RCS1005J241CS
- JLCPCB Part #
- C4050961
- Description
- -55℃~+155℃ 240Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS