RCS1608J6R2CS
MFR.Part #
RCS1608J6R2CS
JLCPCB Part #
C4183564
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS