RU3216FR015CS
MFR.Part #
RU3216FR015CS
JLCPCB Part #
C3934553
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS