RC1608J114CS
MFR.Part #
RC1608J114CS
JLCPCB Part #
C4044321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS