RC1005F9093CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC1005F9093CS
JLCPCB Part #
C4007086
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS