RCS1608J100CS
MFR.Part #
RCS1608J100CS
JLCPCB Part #
C17557107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS