RC2012F2800CS
MFR.Part #
RC2012F2800CS
JLCPCB Part #
C4038422
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS