RUT1608FR180CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUT1608FR180CS
JLCPCB Part #
C4553805
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS