RC0402F1R3CS
MFR.Part #
RC0402F1R3CS
JLCPCB Part #
C4011418
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS