RCS0603J125CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS0603J125CS
JLCPCB Part #
C4010162
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.2MΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS