RC0402F86R6CS
MFR.Part #
RC0402F86R6CS
JLCPCB Part #
C4200189
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS