RCS1005F6R34CS
MFR.Part #
RCS1005F6R34CS
JLCPCB Part #
C17415761
Description
-55℃~+155℃ 6.34Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS