RC2012J622CS
MFR.Part #
RC2012J622CS
JLCPCB Part #
C3961680
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS