RU1608JR047CS
MFR.Part #
RU1608JR047CS
JLCPCB Part #
C4162803
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS