RCS1608F2213CS
MFR.Part #
RCS1608F2213CS
JLCPCB Part #
C17698318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS