RC2012J682CS
MFR.Part #
RC2012J682CS
JLCPCB Part #
C3977425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS