RC2012J100CS
MFR.Part #
RC2012J100CS
JLCPCB Part #
C3938618
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS