RC2012J160CS
MFR.Part #
RC2012J160CS
JLCPCB Part #
C4206041
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS