RC2012J101CS
MFR.Part #
RC2012J101CS
JLCPCB Part #
C17320011
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS