RC2012J203CS
MFR.Part #
RC2012J203CS
JLCPCB Part #
C3927577
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS