RC0805FR-101M2L
MFR.Part #
RC0805FR-101M2L
JLCPCB Part #
C6164918
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS