RC1608J182CS
MFR.Part #
RC1608J182CS
JLCPCB Part #
C7604162
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS